شیوه های پرداخت در فروشگاه آرام دیجی

در این قسمت از فرپشگاه آرام دیجی روش های پرداخت در این فروشگاه را خدمت مشتریان عزیز معرفی میکنیم .

 

پرداخت در محل ویژه مناطق ۲۲ کانه تهران 

این روش پرداخت مخصوص مشتریان عزیز که ساکن مناطق ۲۲ گانه تهران هستند میباشد . بدین صورت که مشتری خریده خود را به صورت انلاین و یا تلفنی ثبت نموده و در خواست ارسال مرسوله به وسیله پیک و پرداخت در محل میدهد مرسوله برای مشتری ارسال شده و مشتری مبلغ سفارش را در محل به روی پز سیار فروشگاه میکشد .

 

پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانکی 

مشتریان عزیزی که از طریق پرداخت آنلاین توسط درگاه خرید خود را ثبت مینمایند می توانند از طریق شماره کارت و رمز دوم اقدام به خرید میکنند .  اولویت ارسال سفارشات با سفارشات پرداخت شده به صورت آنلاین میباشد .

 

پرداخت مبلغ درگاه از طریق فرم واریز وجه 

در این روش مشتریان میتوانند با مراجعه به مسیر https://aramdigi.com/pay اقدام به پرداخت مبلغ دلخواه از طریق فرم پرداخت اقدام نمایند . این روش نیز نیازمند شماره کارت و رمز دوم میباشد پس از وارد کردن مبلغ دلخواه مشتری به درگاه امن بانکی منتقل میگردد .

 

پرداخت کارت به کارت 

همین طور مشتریان عزیز میتوانند مبالغ سفارشات خود را به صورت کارت به کارت به شماره کارت و یا حساب مجموعه واریز سپس فیش واریزی را از طریق واتس اپ و تلگرام برای پشتیبانی فروشگاه ارسال نمایند راهنمایی های لازم توسط پشتیبان به مشتری عزیز ارائه میگردد .

 

پرداخت در پوز مغازه 

مشتریان عزیز همین طور میتوانند پس از درخواست کالا اعلام نمایند که قصد خرید حضوری دارند در این صورت مشتری پس از مراجعه به فروشگاه که آدرس آن در قسمت تماس باما موجود است پس از دریافت و تست و بررسی کالا میتواند مبلغ فاکتور را در پوز فروشگاه پرداخت کند .

 

پرداخت نقدی 

در فروشگاه آرام دیجی امکان خرید با وجعه نقد نیز فراهم میباشد که مراحل آن همانند روش پرداخت در پوز مغازه میباشد .

 

پرداخت به وسیله دلار و یا ارز های دیجیتال 

در صورتی که قصد خرید از فروشگاه و پرداخت وجه سفارش به صورت دلار و یا ارز های دیجیتال ( بیت کوین – اتریوم – دلار تتر و .. ) را دارید میتوانید با مراجعه به قسمت تماس باما اطلاع دهید کارشناسان ما با شما تماس گرفته و شما را راهنمایی خواهند کرد .

 

 

در صورتی که هر گونه سوال و یا ابهامی در رابطه با روش های پرداخت فروشگاه آرامی دیجی دارید با مراجعه به قسمت تماس با ما فروشگاه سوالات خود را مطرح نمایید .

 

 

با تشکر تیم مالی پرداخت و حسابداری فروشگاه آرام دیجی

 

 

بستن
مقایسه