رویه ارسال سفارشات فروشگاه آرام دیجی

فروشگاه آرام دیجی امکان ارسال سفارشات به روش های زیر را برای مشتریان عزیز فراهم نموده است .

 

ارسال سفارشات با پیک ویژه استان تهران

در این روش ارسال که با توجه به انتخاب مشتری در نحوه دریافت مرسوله و یا انتخاب روش پرداخت ( پرداخت در محل ) از این روش استفاده میشود مرسولات در ایت روش در کمتر از ۱ ساعت به دست خریدار خواهد رسید ضمنا هزینه پیک بر عهده خریدار میباشد که مبلغی حدودا بین ۸ الا ۱۵ هزار تومان نسبت به محل ارسال ( میدان فلسطین ) تا محل تحویل گیرنده متفاوت است . این روشن فقط مختص به مناطق ۲۲ گانه استان تهران میباشد . در صورتی که محل تحویل کالای خریداری شده مشتری خارج از محدوده باشد میتواند از روش هایی که در ادامه ذکر میشود استفاده نماید .

 

 ارسال سفارشات به وسیله پست پیشتاز

در این روش پس از ثبت سفارش محصول بسته بندی و تحویل اداره پست داده میشود مرسولات در این روش به صورت پست پیشتاز برای خریدار ارسال میشود که زمان تقریبی دریافت بسته توسط خریدار ۲۴ الا ۴۸ ساعت کاری با توجه به دوری استان خریدار از استان ارسال کننده ( تهران ) متغییر است در این روش ارسال پس از تحویل مرسوله به مامور پست کد پیگیری بسته پستی به صورت ایمیل پیامک و تماس تلفنی برای خریدار ارسال میشود خریدار پس از دریافت کد پیگیری مرسوله پستی میتواند از طریق تارنمای اداره پست به آدرس https://newtracking.post.ir نسبت به پیگیری بسته خود اقدام و از فرآیند های ارسال مطلع شود . هزینه ارسال در این روش رایگان میباشد .

 

ارسال سفارشات به وسیله تیپاکس 

در این روش ارسال معمولا مرسولات در کمتر از ۲۴ ساعت به دست خریدار خواهد رسید هزینه تیپاکس به صورت پس کرایه میباشد که خریدار باید نسبت به پرداخت آن به مامور تیپاکس اقدام نماید . کد پیگیری تیپاکس به صورت پیامک برای گیرنده ارسال خواهد شد که شامل کد پیگیری و هزینه ارسال میباشد . جهت پیگیری مرسولات تیپاکس با مراجعه به آدرس

و با وارد کردن کد پیگیری خود از وضعیت مرسوله خود مطلع شوید . رهگیری مرسوله تیپاکس 

 

ارسال با باربری و یا ترمینال 

در صورتی که مشتری ساکن سایر استان های کشور عزیزمان ایران باشد میتواند در خواست ارسال بسته به وسیله ترمینال و یا باربری دهد در این روش ارسال معمولا در کمتر از ۱۲ ساعت  با توجه به فاصله استان مورد نظر از استان ارسال کننده ( تهران ) به دست خریدار خواهد رسید .

 

تحویل خرید به صورت حضوری 

مشتریان عزیز میتوانند نسبت به خرید اقدام نموده و جهت دریافت محصول خود به فروشگاه مراجه و بسته خود را دریافت نمایند . این روش برای محصولاتی که در تعداد محدود برای فروش قرار داده میشوند مناسب میباشد .

 

 

در صورتی که در مورد نحوه ارسال و یا پیگیری ارسال مرسولات خود سوالی دارید میتوانید با تماس با شماره های زیر با پشتیبانی ارتباط بر قرار نمایید . و یا به قسمت تماس با ما سایت مراجعه کنید .

021-66452180
021-66454250

 

 

 

با تشکر فراوان تیم ارسال فروشگاه آرام دیجی

 

 

بستن
مقایسه